درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی فولاد و سیم تاکستان ، تولید‌کننده انواع توری‌های پیش جوش (مِش) می‌باشد. این شرکت با بیش از 20 سال تجربه در این صنعت و بهره‌گیری از مدیران و مهندسین مجرب و متخصص و ماشین آلات مدرن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول بوده و تاکنون توانسته افتخار همکاری با موسسات و شرکت‌های ارگان ها و سازمانهای مختلف در پروژه‌های ملی زير را داشته باشد.

  • پروژه‌های ساخت تونل از جمله تونل هاي نیایش، توحید، شهيد حکیم، آرش- اسفندیار، امامزاده هاشم، پونه، بازي دراز و نوسود.
  • پروژه‌های قطارشهری و راه‌آهن از جمله مترو شهرهای تهران، کرج، اصفهان، ‌شیراز، تبریز، قم و راه آهن زاهدان به چابهار و راه آهن خرم‌آباد درود و پروژه ساخت آزادراه تهران شمال .
  • پروژه‌هاي سدسازی از جمله سدهاي کارون4، گتوند، گدارلندر، نیروگاهی سردشت، دالكي، كنجانچم، صفا، نرماب، سیلوه، نمرود، رودبار لرستان، مشمپا، سرابی تویسرکان، هیروی، بازی دراز و هراز و هم چنين پروژه هاي ساخت تونل‌هاي انتقال آب كرمان و نقده.
  • پروژه های استراتژیک نفتي و نيروگاهي در منطقه عسلویه و پارس جنوبی و همچنین ديگر طرح های عمرانی و نظامی نیروهای مسلح .

اين شركت در سال 1389 با تجهیز کارخانه به ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک موفق به تولید مش در سایز و ابعاد گوناگون و با کیفیت، متناسب با استانداردهای موجود شد و هم اکنون یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده مش در کشور می باشد که بخش قابل ملاحظه از نیازهای بازار مصرف را تامین می نماید.
شایان ذکر است درششمین اجلاس روسای آیتک، شرکت فولاد و سیم تاکستان بعنوان یکی از پنجاه و شش شرکت برتر کل کشوردر فن آوری تولید و صنعت در سال 1391 انتخاب گردید وموفق به دریافت گواهینامه بین المللی محصول با کیفیت (PQA) از سوی اتحادیه اروپا  و تندیس و نشان ملی نوآوری درمدیریت گردید.

دارنده گواهینامه بین المللی محصول با کیفیت (PQA) از سوی اتحادیه اروپا تندیس و نشان ملی نوآوری

فهرست